Feladatok:

  • karbantartói feladatok szervezése, irányítása, szakmai tevékenységek összehangolása
  • hegesztő, lakatos, villanyszerelő, esztergályos, szakterületek irányítása
  • napi munkafeladatok kiosztása és ellenőrzése
  • a kivitelezés során a minőségi követelmények betartása
  • hibaelhárítási feladatok megszervezése
  • tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • műszaki középfokú végzettség
  • 5 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
  • min. 1 éves tapasztalat kisebb létszámú szakmai csoportok irányításában
  • több műszakos munkarend vállalása
  • magas fokú precizitás, önállóság, problémamegoldás
  • számítógép felhasználói szintű használata, (Excel, Outlook) programok ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • csúcstechnológiával működtetett, nemzetközi Prémium autóipari beszállítói munkakörnyezet
  • fiatalos, lendületes csapat
  • kiemelkedő bérezés és béren kívüli juttatási csomag
  • színes, változatos munka
  • munkába járás támogatása
  • szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

A munkavégzés helye:

Mór

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik Fejér megyei autóiparban tevékenykedő partnere részére toboroz és közvetít főállású munkavállalókat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve.

A részletekről érdeklődni lehet Paksi Krisztánál.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Karbantartás műszakvezető - Mór

Mór, 8060 Magyarország
Fejér
Full time
5 - 10 years of experience
Secondary technical school

Published on 24.04.2020