Juttatási specialista

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.
HR-osztálya

JUTTATÁSI SPECIALISTA

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • A DRV Zrt. béren kívüli juttatásainak teljes körű szakmai ügyintézése és felügyelete;
  • cafetéria- és teljesítmény-rendszerek, valamint egyéb munkavállalói juttatások kezelése;
  • folyamatos részvétel a Társaság béren kívüli juttatási politikájának kialakításában;
  • a vonatkozó jogszabályi rendelkezések naprakész ismerete és gyakorlati alkalmazása;
  • kapcsolattartás és együttműködés a társosztályokkal és a Társaság külső HR-szolgáltatójával;
  • közreműködik a HR-osztály szakterületi és Társasági projektjeiben;
  • közreműködés a HR-stratégia és a HR-szabályzatok kidolgozásában, módosításában.

FELTÉTELEK:

  • felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű MS Office ismeret, különösképpen Excel
  • analitikus képesség, rendszerszemlélet, komplex gondolkodásmód, precíz munkavégzés, jó kommunikációs- és kiemelkedő kapcsolatteremtési készség, kiváló problémamegoldó képesség, proaktív hozzáállás

ELŐNY:

  • gazdasági felsőfokú végzettség
  • SAP ismeret, jártasság, nagyvállalati tapasztalat, hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér; családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE: Siófok

Jelentkezni 2020. június 30-ig lehet.

Siófok
Somogy
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 01.07.2020