Junior villamosmérnök

Magyar tulajdonú partnercégünk története egy garázsból indult. Most pedig már egy vadiúj és hipermodern gyáregységgel bővülnek Dunaföldváron, ahova egy most formálódó csapatba várunk Téged, ha villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel, és nem teljesen ismeretlen számodra a gyártóüzemek világa.

Vonzó juttatások, szállás, az ökolábnyomára gondosan ügyelő cég: itt a helyed!

Feladatok, amelyekre folyamatosan, mentorálással fogsz betanulni:

  • Karbantartások megtervezése, ütemezése

  • Új gyártógépek telepítésének támogatása

  • Gépek, elektromos berendezések üzembiztos működésének a biztosítása

  • Hibaelemzés, hibaelhárítás

  • Elektromos karbantartási munkák támogatása

  • Közreműködés a rendszeres, folyamatos megelőző karbantartás megtervezésében, belső elektromos karbantartási utasítások elkészítésében

  • Pótalkatrész-management

  • Biztonsági és érintésvédelmi előírások betartásának ellenőrzése, gépek üzembe helyezésének engedélyezése

Amit kínálunk a munkádért cserébe:

  • Vonzó jövedelmet

  • Partnerünk biztosítja Neked a szállást

  • Stabil munkahelyet egy vadiúj gyárban, nagy mértékben robotizált papírgyártó gépsor mellett

  • Sokrétű tapasztalat megszerzésének lehetőségét

Kit keresünk?

  • Legyen villamosmérnöki egyetemi vagy főiskolai végzettséged

  • Legyen alap tapasztalatod gyártóüzemben, akár duális képzésben

  • Angol nyelven tudj kommunikálni

  • Előny a papírgyártó és feldolgozó gépek technológiai és technikai ismerete

Érdekel a lehetőség? Várjuk önéletrajzodat a 05870@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre!

Kérdés esetén érdeklődj a 0620/250 4684-es telefonszámon, kollégánk szívesen válaszol a kérdéseidre!

Dunaföldvár, 7020 Magyarország
Full time

Published on 08.04.2021