Junior üzleti termékfejlesztő

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

pozícióba.

A csapatról

Egy agilisan működő csapat tagja lehetsz, amelynek célja egy olyan Tudásmenedzsment platform létrehozása, ami hatékonyan segíti a frontenden dolgozó kollégák napi munkavégzését.

Ha szeretnéd egy fiatalos és dinamikus csapat tagjaként a lehető legjobb ügyfélélményt létrehozni és valódi értéket teremteni Közép-Európa legnagyobb bankjának több ezer dolgozójának számára, jelentkezz az alábbi pozícióra.

Ezek lesznek a feladataid

  • Contact Center és bankfióki ügyintéző kollégák részére készülő Tudásmenedzsment platform implementációja és kiterjesztése
  • Egyéb banki rendszerekkel történő integrációs lehetőségek feltárása és üzleti koncepció kialakítása
  • Használatösztönző eszközök kialakítása és bevezetése
  • Felhasználói visszajelzések összegyűjtése és ezek alapján a termék fejlesztéséhez szükséges üzleti igények megfogalmazása
  • Folyamatos kapcsolattartás a külföldi beszállítóval (kommunikáció nyelve: angol)
  • Rendszeres riportok létrehozása és karbantartása a rendelkezésre álló analitika felület segítségével

Te vagy az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel,
  • Minimum 2 éves szakmai termékfejlesztési területen szerzett tapasztalatod van,
  • Az angolnyelv-tudásod szóban és írásba aktív tárgyalási szintű,
  • Strukturáltan gondolkodsz,
  • Erős vagy folyamatmenedzsmentben,
  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel,
  • Égsz a vágytól, hogy nagyszerű ügyfélélményt hozz létre,

Amit kínálunk neked

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Átfogó képzési / fejlesztési csomag (konferenciák, tréningek, belső programok),
  • Fiatal, dinamikus csapat, agilisan működő szervezet;
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok,
  • Vonzó bérezés és juttatások.
Requirements:
Qualities:
Company details:

Budapest
Full time
2 years

Published on 2020-01-08