Junior ügyfélmenedzser

A Budai Egészségközpont, Budapest vezető magánegészségügyi szolgáltatója

junior ügyfélmenedzsert

keres

Feladatok

  • a cég szolgáltatásainak értékesítése meglévő és új ügyfelek részére,
  • ajánlatok, pályázatok összeállítása,
  • a cég képviselete rendezvényeken, találkozókon,
  • sales adminisztráció támogatása,
  • jelentések, riportok készítése.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább egyéves értékesítői tapasztalat,
  • magabiztos számítógépes ismeretek /MS Office, Internet/
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • igényes megjelenés,
  • angol nyelvismeret.

Előny

  • közbeszerzési pályázati rendszer ismerete, pályázatírói tapasztalat,
  • privát egészségügyi szektor ismerete.

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés,
  • rugalmas alkalmazási feltételek,
  • dinamikusan fejlődő nagyvállalat,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • segítő, támogató környezet,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség.

A szakmai önéletrajzokat fényképpel és bérigénnyel ellátva, a pozíció megjelölésével várjuk 2019. augusztus 20-ig.

Budapest
Full time
1 year

Published on 28.02.2020