Similar jobs like this one

Junior tesztelő (üzleti elemzői vénával rendelkező) munkatársat keresünk az OTP Bank Nyrt. Treasury üzletághoz kapcsolódó post-trade folyamat fejlesztési területre

Feladatok:

  • Folyamat automatizálási és tesztelési megoldások megvalósításának tervezése és megvalósítása
  • Automatizált folyamatok, konfigurálása és tesztelése – projektek teljes életciklusának végigkövetése
  • Dokumentációk elkészítése
  • Felmerülő problémák elemzése és megoldása
  • Szakterületekkel, folyamatszervezőkkel és más fejlesztőkkel való együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi vagy informatikai végzettség
  • Tesztelésben szerzett tapasztalat
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • Kiváló elemzői készségek
  • Gyakorlati angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Pénzintézetnél vagy más szolgáltatás-orientált szegmensben szerzett tapasztalat
  • Dinamikus projektkörnyezetben való jártasság

Amit kínálunk:

  • Nagyszerű munkakörnyezet, Budapest szívében
  • Banki környezet, stabil nemzetközi háttérrel
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Heti 2 nap home office lehetősége”

Junior tesztelő

Budapest
Pest
Full time
2 years
Bachelor

Published on 16.07.2021