Junior számviteli koordinátor

KITE Zrt.  Számviteli osztálya pályázatot hirdet

munkakör betöltésére Nádudvaron található Központjába

Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Leendő kollégánk feladatai:

  • megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét,
  • személyre szabott képzési terv alapján speciális szakmai ismeretek elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése,
  • könyvelési feladatok ellátása,
  • számviteli-pénzügyi elemzések, kimutatások készítése,
  • felkészülés a Kapcsolt vállalat könyvelő munkakörre.

Számunka az ideális jelölt:

  • számviteli vagy kontrolling területen szerzett felsőfokú gazdasági végzettséget,
  • naprakész pénzügyi és számviteli ismeretekkel rendelkezik,
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,
  • rendelkezik 'B' kategóriás jogosítvánnyal,
  • jól kommunikál és hatékonyan tud együttműködni leendő kollégáival,
  • megbízhatóan, pontosan és következetesen végzi munkáját.

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • gazdálkodási területen szerzett tapasztalat.

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • béren kívüli juttatások (Szép-kártya és Egészségbiztosítás),
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés,
  • bejárás támogatása,
  • céges buszjárat biztosítása Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból.

Nádudvar, 4181 Magyarország
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 30.11.2022