Junior számviteli és pénzügyi munkatárs

Szociális, kulturális és oktatási tevékenységgel foglalkozó nonprofit szervezetünk, az EMIH bővülő Gazdasági területére keresünk

Junior számviteli és pénzügyi munkatársat

Főbb feladatok:

  • bejövő számlák adminisztrációja, könyvelésre előkészítése
  • kimenő számlák kiállítása
  • partner folyószámlák karbantartása
  • bejövő számlák pénzügyi teljesítésének (banki utalások) előkészítése, intézése
  • a Gazdasági koordinátor és a Számviteli munkatársak támogatása
  • kimutatások, nyilvántartások naprakészen tartása

Amit kínálunk:

  • ráláthatsz a szállítói számlákat érintő teljes számviteli és pénzügyi folyamatra A-Z-ig
  • Tapasztalt számviteli és pénzügyi szakemberektől tanulhatsz
  • Megismerheted a belföldi (AFR, IG2/GIRO) és nemzetközi (SEPA, SWIFT) utalási rendszerek sajátságait
  • olyan közeget, ahol nem beosztottak, hanem kollégák vannak
  • barátságos, befogadó munkahelyi légkört
  • rugalmasságot és megértést
  • kiszámítható, stabil munkahelyet

Elvárások:

  • min. 1 év irodai környezetben szerzett tapasztalat
  • minimum középfokú gazdasági végzettség (felsőfokú végzettség, számviteli alapismeretek előnyt jelentenek)
  • monotóniatűrés
  • rugalmasság
  • stabil Excel tudás
  • nyitottság
  • Google Drive, különösen Táblázatok ismerete előnyt jelent
  • Affinitás az IT folyamatok irányába előnyt jelent

Munkavégzés helye: III. kerület, Kolosy tér szomszédsága.

Kérlek, hogy önéletrajzodat küldd el részünkre!

Budapest
Pest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 21.11.2020