Junior Sales Manager

Keressük azokat az ambiciózus pályakezdőket, illetve pályamódosítókat, akik a hosszú távú jövőjüket pénzügyi területen akarják eltölteni, lelkesedésükkel képesek önmagukat és másokat is sikeressé tenni!

Amit kínálunk Neked:

  • Folyamatos fejlődés, versenyképes szakmai tudás
  • Intenzív mentori támogatás
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem
  • Vezető utánpótlás programunkban való részvétel
  • Inspiratív irodai környezet

Rád váró feladatok:

  • Pénzügyi tanácsadói szakma elméleti és gyakorlati elsajátítása
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Értékesítési célkitűzések elérése
  • Értékesítési akciókban való aktív részvétel
  • Toborzás, kiválasztás
  • Értékesítési csapat fejlesztése, támogatása

Elvárásaink Feléd:

  • Minimum középfokú végzettség (Előny: diploma pénzügyi, vagy gazdasági szakiránnyal)
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredményorientáltság
  • Folyamatos fejlődésre való igény
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Pályázni fényképes önéletrajzzal tudsz!

BELEVÁGSZ? ADJ LENDÜLETET A JÖVŐDNEK!

Küldd el önéletrajzod!

Budapest
Pest
Baranya
Csongrád
Komárom-Esztergom
Zala
Pécs
Szeged
Tatabánya, 2800 Magyarország
Zalaegerszeg
Full time
no work experience required
High school
Bachelor
Master

Published on 19.10.2020