Ügyfélkapcsolati tanácsadó (Baranya megye)

Cégünk Magyarország egyik legjelentősebb pénzügyi, biztosítási és befektetési szolgáltatójának az értékesítési partnere.

Pécsi, komlói, szigetvári, siklósi és mohácsi irodánkba keresünk

ÜGYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓT.

Rád váró feladatok:

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári paletta)
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Meglévő szerződések kezelése, aktualizálása
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Hivatásindító támogatás, negyedéves bónuszok
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Karrier lehetőség
  • Inspiratív irodai környezet

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Mentori betanítás után képesség önálló munkavégzésre
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Felelősségteljes munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség
  • Átlagon felüli kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Amennyiben magadra ismertél, lépj kapcsolatba velünk és küldd el részünkre a fényképes szakmai önéletrajzodat!

A munkavégzés helyszíne: Baranya megye

Pécs
Komló, 7300 Magyarország
Szigetvár, 7900 Magyarország
Siklós, 7800 Magyarország
Mohács
Baranya
Full time
no work experience required
High school
Bachelor
Master

Published on 07.08.2020