Junior Sales Manager (Nyugat-Magyarország)

Keressük azokat az ambiciózus pályakezdőket, illetve pályamódosítókat, akik a hosszú távú jövőjüket pénzügyi területen akarják eltölteni, lelkesedésükkel képesek önmagukat és másokat is sikeressé tenni!

Amit kínálunk Neked:

  • Folyamatos fejlődés, versenyképes szakmai tudás
  • Intenzív mentori támogatás
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem + hivatásindító támogatás
  • Vezető utánpótlás programunkban való részvétel
  • Inspiratív irodai környezet, saját tanácsadói weboldal

Rád váró feladatok:

  • Pénzügyi tanácsadói szakma elméleti és gyakorlati elsajátítása
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Értékesítési célkitűzések elérése
  • Értékesítési akciókban való aktív részvétel
  • Toborzás, kiválasztás
  • Értékesítési csapat fejlesztése, támogatása

Elvárásaink Feléd:

  • Minimum középfokú végzettség (Előny: diploma pénzügyi, vagy gazdasági szakiránnyal)
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredményorientáltság
  • Folyamatos fejlődésre való igény
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Pályázni fényképes önéletrajzzal tudsz!

BELEVÁGSZ? ADJ LENDÜLETET A JÖVŐDNEK!

Küldd el önéletrajzod!

Győr
Sopron
Szombathely
Mosonmagyaróvár, 9200 Magyarország
Kőszeg, 9730 Magyarország
Kapuvár
Körmend
Csorna, 9300 Magyarország
Celldömölk
Szentgotthárd
Sárvár
Pápa
Tapolca
Keszthely, 8360 Magyarország
Zalaegerszeg
Nagykanizsa
Full time
no work experience required
Bachelor
Master
Secondary school

Published on 02.03.2021