JUNIOR RECRUITER

A Beck & Partners egy jól ismert munkaerő-közvetítő cég, amely évről évre nagyobb szeletet hasít ki a hazai munkaerő-közvetítői piac teljes forgalmából. Saját csapatunk bővítése miatt keresünk most egy olyan lelkes kollégát Junior recruiter pozícióba, aki hivatásának tekinti a fejvadászatot, és ebben a szakmában képzeli el jövőjét is.

Feladatok:

  • Elsősorban senior kollégáink munkájának támogatása lesz a feladatod:
  • Álláshirdetések megírása és kihelyezése
  • Adatbázis kutatás, megfelelő jelöltek felkutatása
  • Álláskereső portálok, közösségi háló és saját adatbázis használat
  • Állásértesítő hírlevelek kiküldése nyitott lehetőségeinkre
  • Későbbiekben a célunk, hogy belőled is profi recruitert képezzünk. Ekkor feladatköröd is bővül majd a következőkkel:
  • Pozíciók átvétele ügyfeleinktől, részletek megismerése és megértése
  • Telefonos és személyes interjúkat szervezése és megtartása; ezekről összefoglalók, riportok megírása
  • Jelölt bemutatók megszervezésében való közreműködés, ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Bemutatók utáni események nyomonkövetése adott projekt lezárulásáig

Elvárások:

  • Rendelkezz főiskolai vagy egyetemi végzettséggel – a terület nem számít!
  • 1 év tapasztalat munkaerő-közvetítő cégnél VAGY ugyan ennyi év tapasztalat vállalati oldalon toborzás-kiválasztási területén
  • Mivel nálunk recruitereink nem specializálódnak egy-egy szakterületre, ezért fontos, hogy Te is képes legyél többféle pozícióra is kutatást végezni. Főként IT, mérnöki, pénzügyi és vezető kereséseink vannak, de fizikai munkaterület toborzására is akad megbízásunk
  • Fontos az aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás - hiszen külföldi partnereink is vannak
  • Tudj önállóan dolgozni, de ne félj megkérdezni, ha valamit nem értesz!
  • Szeretsz segíteni az álláskeresőknek, támogatni és segíteni őket karrierjükben
  • A szokásos és egyben alapnak tekinthető ismeretek megléte is fontos: szövegszerkesztés, táblázatkezelés

Juttatások, ajánlat:

  • Alapfizetés (az eddigi tapasztalataid és eredményeid alapján)
  • Havi bónusz (az általad sikeresen teljesített megbízások alapján)
  • Kidolgozott karrierút, előrelépési lehetőség
  • Segítőkész, kedves kollégák – összetartó csapat!
  • Születésnapok, évfordulók megünneplése
  • Személyes és csoportos jutalmak, csapatépítők
  • Rugalmas munkaidő: választhatsz, hogy 08:00-ra, 08:30 vagy 09:00-re szeretnél járni – ahogy neked kényelmes!
  • És ha nem tud senki vigyázni a kutyusodra – alkalmanként még őt is magaddal hozhatod! :)
  • A próbaidő letelte után home office lehetősége megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • HR / Munkaügy: Munkaerő-közvetítés/Fejvadászat

Egyéb információk:

  • Mi történik majd a kiválasztás során?
  • Felhívunk és egy előszűrő beszélgetést folytatunk le veled. Ha ott megfelelsz, időpontot egyeztetünk, eljössz hozzánk és beszélgetünk személyesen is. Irodánk a XI. kerületben található egy csendes, kertvárosi utcában. Ha első körben megfelelőnek bizonyulsz, akkor 1-2 kolléga még esetleg rád pillant majd pár kérdés erejéig. Minden esetben kapsz tőlünk visszajelzést – akkor is ha nem téged választottunk valamiért.
  • Kukkants be irodánk életébe ha többre vagy kíváncsi, és jelentkezz hozzánk!
  • www.instagram.com/beckandpartners

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Budapest
Full time

Published on 28.11.2020