Junior precíziós gazdálkodási szaktanácsadó

A KITE Zrt. több mint négy évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé fejlődött. Megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Bővülő csapatunkba keresünk

munkatársat Dél-dunántúli Régiónk területére.

Junior precíziós gazdálkodási szaktanácsadóként az alábbi feladataid lesznek:

  • megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét
  • cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel
  • szakmai alapok elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése
  • precíziós gazdálkodási ismeretek elsajátítása
  • agrárpiac megismerése
  • szaktanácsadási partnerkapcsolatok kiépítése

Téged keresünk, ha:

  • befejezett felsőfokú agronómiai vagy műszaki végzettséggel rendelkezel
  • magas szintű informatikai tudással bírsz
  • rendelkezel „B" kategóriás jogosítvánnyal
  • jól kommunikálsz és hatékonyan tudsz együttműködni leendő kollégáiddal és a partnerekkel
  • megbízhatóság, pontosság és következetesség jellemez
  • mobilis vagy, mivel ez nem „irodában ülős munka"

Ha a felsoroltakon kívül az alábbiak is igazak rád, majdnem biztos, hogy te vagy a mi emberünk:

  • növényvédelmi szakmérnöki vagy növényorvosi, és/vagy gépészmérnöki végzettséggel rendelkezel
  • legalább alapfokú térinformatikai ismeretek birtokosa vagy
  • van tapasztalatod tápanyag tervezési programok használatában és/vagy precíziós gazdálkodásban
  • társalgási szinten beszéled az angol nyelvet

Munkavégzés helye, lakóhelytől függően:  a feladatok jellegétől függően a Dél-dunántúli Régió területe (szaktanácsolt KITE alközpontok: Bonyhád, Kaposvár, Pellérd, Sárbogárd)

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés

Somogy
Tolna
Pécs
Baranya
Bonyhád
Kaposvár
Pellérd, 7831 Magyarország
Sárbogárd
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 22.01.2021