Junior PLC Programozó

Megbízónk egy nemzetközi hátterű, több mint ezerfős, autóipari termelő vállalat.

Feladatok

  • PLC Programozás (Omron)
  • Új gyártósorok telepítésének támogatása, folyamat stabilitásának tesztelése, fejlesztése, dokumentálása
  • Fejlesztési lehetőségek kivizsgálása, javaslatok előkészítése a gyártási költségek csökkentésére, a kapacitás bővítésére, selejtek csökkentésére
  • Eredmények kommunikálása, prezentálása a menedzsment felé
  • Prezentációk, dokumentációk készítése
  • Gyártás támogatása, Hibaelhárítás, Karbantartás támogatása, Termelés támogatása
  • Kisebb mértékben: kísérletek tervezése, megszervezése és kiértékelése a
    projekt munkák és teszt gyártások során, továbbá új termékek bevezetése próbagyártástól a tömegtermelésig

Elvárások

  • Villamosmérnök vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • PLC ismeretek
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, pozitív hozzáállás

Előny

  • Multinacionális gyártó cégnél szerzett szakmai gyakorlat

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárási támogatás (illetve céges busz)
  • Folyamatos képzések, karrierlehetőség
  • Stabil hátterű cég, hosszú távú munkalehetőség, családbarát munkahely

Dunavarsány, 2336 Magyarország
Pest
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 05.02.2024