JUNIOR PÉNZÜGYI VEZETŐ

Feladatok:

  • Az összes pénzügyi művelet felügyelete és ellenőrizése

  • Előkészíteni a termeléshez, a bevételhez, a tőkeemeléshez és a kiadásokhoz kapcsolódó havi eredményszemléletű bejegyzéseket

  • Pontos adatok biztosítása a vezetői döntések támogatása, alátámasztása érdekében. Pénzügyi adatok és információk ellenőrzése ad hoc módon, ezekről riportok készítése a vezetőség felé

  • Az éves adóbevallások és pénzügyi kimutatások ellenőrzése, aktív részvétel az adóellenőrzések során

  • Senior pénzügyi munkatárs felügyelete a külső könyvvizsgálóktól, belső ellenőrzéstől, kormányzati szervektől, tulajdonosoktól származó ellenőrzési kérdések feladataiban

  • Külső könyvviteli szolgáltatók támogatása a működtetett ingatlanok havi bevételének lebonyolításában, amely folyamatos kommunikációt és koordinációt igényel az Operations és az Egyesült Államok központjával

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 5 éves teljeskörű könyvelői ismeret
  • Tapasztalat adóbevallások elkészítésében, vagy előkészítésében
  • Min. 1 év csoportvezetői gyakorlat junior kollégák támogatásában vagy senior kollégák felügyeletében
  • Erős, kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos MS Excel ismeret, analitikai szemléletmód

Juttatások:

  • Versenyképes alapbérezés
  • Éves teljesítménybónusz
  • Bejárástámogatás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Multinacionális vállalati háttér, biztos munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, II. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Pest
Full time

Published on 04.05.2021