JUNIOR PÉNZÜGYI KONTROLLER (TÁRGYALÓKÉPES ANGOL, TERVEZÉS, ELEMZÉS)

Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

JUNIOR PÉNZÜGYI KONTROLLER (TÁRGYALÓKÉPES ANGOL, TERVEZÉS, ELEMZÉS)Feladatok

  • Aktív részvétel a vállalati költségtervezés folyamatában
  • Kapcsolódó kimutatások készítése az aktuális, valamint a tervezett költségek tekintetében
  • Költségek eltérése esetén elemzések elkészítése
  • Havi forecast készítésében való részvétel, valamint ehhez kapcsolódó kimutatások elkészítése
  • Rendszeres riportok készítése az előállítási költségre vonatkozóan
  • Cash flow riport előkészítése
  • Egyéb ad hoc kontrolling és elemzési kalkulációk készítése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent
  • Magas szintű Excel ismeretek
  • Jó elemző készség és problémamegoldó szemlélet
  • Jó kommunikációs készség, csapatjátékos
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Előnyt jelent hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet – rugalmas munkaidő
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helyeKecskemét

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: JUNIOR PÉNZÜGYI KONTROLLER (TÁRGYALÓKÉPES ANGOL, TERVEZÉS, ELEMZÉS), Kecskemét

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Bács-Kiskun
Full time

Published on 01.05.2020