Hübner - Légy te is csapatunk tagja!

NYITOTT POZÍCIÓ

Junior pénzügyi kontroller

A több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már több mint 850 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, illetve villamos, vonat és metró vasúti szerelvények átjáró rendszereinek gyártása, valamint különböző gumiipari termékek előállítása.

Feladatai:

  • Rendszeres heti, havi és negyedéves jelentések készítése az ügyvezetés számára
  • Társosztályokkal való folyamatos együttműködés és kapcsolattartás
  • Elemzések és kimutatások készítése
  • Gazdasági számítások és elemzések végzése
  • Közreműködés ad hoc elemzések, riportok, adatszolgáltatások összeállításában
  • Együttműködés a Pénzügyi és Számviteli Osztállyal az év végi zárás munkáiban és egyéb, különleges számviteli feladatok megoldásában
  • Könyvvizsgálói auditokon való részvétel
  • Részvétel a havi zárási folyamatokban

Elvárás:

  • Szakirányú gazdasági/pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség (egyetem vagy főiskola)
  • Haladó szintű Excel tudás
  • Alapos számviteli ismeretek
  • Erős analitikai gondolkodásmód, problémamegoldó képesség és rendszerszemlélet
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzés, de csapatmunkában is megállja a helyét
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyt jelent:

  • SAP ismerete
  • Felső szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Számviteli ismeretek
  • Nagyvállalati termelési környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy erős és megbízható vállalatnál
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen, segítőkész csapat
  • Ismert nemzetközi busz, vonat, metró és villamos gyártók részére gyártott termékek
  • Széleskörű juttatási rendszer

A szakmai önéletrajzokat magyar és angol vagy német nyelven a motivációs levél elküldésével együtt várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva.

 Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Hübner-H Kft. az álláspályázatával összefüggő személyes adatait a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból nyilvántartsa és kezelje. A Hübner-H Kft. adatvédelmi tájékoztatója a https://www.hubner-group.com/en/adatkezelesi-tajekoztato-palyazoknak-hue... webhelyen elérhető.

Hübner logó
HÜBNER-H Kft.
H-4400 Nyíregyháza, Tünde utca 11.
www.hubner-hungary.com
facebook.com/hubnerhungary
Hübner facebook QR kód

Nyíregyháza
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 15.01.2022