Junior német nyelvű adminisztrációs munkatárs

Nemzetközi partnercégünk német ügyfelek részére biztosít teljeskörű szolgáltatást SAP támogatás, dokumentum-digitalizáció, bérszámfejtés és gépjármű-biztosítás területen. Folyamatosan bővülő csapatukba keressük az új kollégákat az alábbi pozíció betöltésére:

Főbb feladatok:

  • Gépjárműlízing szolgáltatáshoz kapcsolódó dokumentumok feldolgozása, ügyintézése
  • Használt gépjárművek értékesítésének adminisztrálása
  • Gépjárművek szállításának logisztikai ügyintézése, biztosítások kezelése
  • A beérkező adatok napi szintű feldolgozása a szolgáltatási szinteknek megfelelően
  • Adatszolgáltatások, jelentések készítése
  • Rendszeres német nyelvű kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Nyelvismeret:

  • Kommunikációképes német nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Gépjármű szerviztechnikusi / gazdasági végzettség
  • Gépjármű-biztosítási területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes juttatás, cafatéria, bónusz, sportkártya
  • Folyamatos képzési lehetőségek, tréningek
  • Csapatépítő programok
  • Céges buszjárat
  • Gyümölcsnap

Munkavégzés helye: Rábahídvég

CPL JOBS
Rábahídvég, 9777 Magyarország
Vas
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 28.02.2020