Műszaki ügyintéző

A KITE Zrt. Műszaki Szolgáltatási Igazgatósága pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Nádudvaron található Központjába

Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Feladatok:

  • Vezető gépgyártókkal való garanciális/jótállásos/méltányossági igények kezelése:
    • Felmerült ügyek lektorálása, ellenőrzése, elszámolása
    • Gyártói kérések nyomon követése, kezelése;
  • Gyártói termékfejlesztő programok kezelése:
    • Cégen belül nyomon követése, menedzselése
    • Gyártóval elszámolása
    • Szükséges alkatrészekkel kapcsolatos ügyintézés és mozgásának kontrollja
  • Belső auditok:
    • Előkészítése
    • Elvégzése
    • Elemzése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Angol nyelv magabiztos használata írásban,
  • Rendszerszemlélet,
  • Folyamatszemlélet,
  • Microsoft Office (Word, PowerPoint, Excel) magabiztos használata,
  • Nádudvar környéki lakhely,
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • Befejezett, vagy folyamatban lévő felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban,
  • Műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes havi alapjövedelem,
  • Béren kívüli juttatások,
  • A hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • Tapasztalt szakemberek segítségével teljeskörű betanítás,
  • Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.

Nádudvar, 4181 Magyarország
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 21.02.2021