Similar jobs like this one

JUNIOR MANAGERS PROGRAM (16-0160)
pozícióba.

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

JUNIOR MANAGERS PROGRAM
(16-0160)

pozícióba.

Feladatok:

  • A leendő munkatárs a szakmai program keretén belül megismerkedhet a gyári működéssel, termelési folyamatokat, technológiákkal,
  • Minden résztvevő a projektmunka során egy mentor vezetésével ismeri meg a folyamatokat.
  • A program elvégzése után pedig lehetőség nyílik előrelépésre, akár középvezetői pozícióba is.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, élelmiszermérnök vagy mezőgazdasági mérnök),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Műszakos munkarend vállalása,
  • Pályakezdők és maximum 2 éves tapasztalattal rendelkező junior szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Csongrád és Bács-Kiskun megye határa

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0160”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Csongrád
Bács-Kiskun
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 18.10.2020