HR Asszisztens - Pápa környéke

Feladatok

  • Új munkatársak integrálása és beilleszkedésének támogatása (onboarding tréning tartása)
  • Munkaviszony létesítése és megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
  • HR folyamatok és rendszerek hatékony működtetése
  • Munkajogi dokumentumok naprakész tartása
  • Kapcsolattartás munkavállalókkal és partnerekkel
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Rendezvényszervezésben részvétel

Elvárások

  • 2 év releváns szakmai tapasztalat, de akár pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Szakmabeli szabályok és törvények ismerete
  • Angol nyelvtudás (min. középfok)
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Pontossággal és igényességgel végzett munka
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (excel, word)
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség, magabiztosság

A munkáltató ajánlata:

  • Stabil, hosszútávú vállalati háttér
  • Változatos feladatok, munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség

A munkavégzés helye:

Veszprém megye – Pápa környéke

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, Veszprém megyei partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét a 03151@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20/331-19-45-ös mobilszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Pápa
Full time

Published on 02.09.2021