Junior fröccsöntő mérnök (INTS/22/75)

Elektronikai és mechanikai komponenseket gyártó partnerünk keresi munkatársát

Junior fröccsöntő mérnök pozícióba

Téged keresünk, ha:

  • Műszaki végzettséggel rendelkezel/ tanulmányaid folyamatban vannak,
  • alapfokon beszélsz angolul,
  • van már műanyag fröccsöntési tapasztalatod,
  • szeretsz csapatban dolgozni,
  • ötleteidet, javaslataidat nem félsz megosztani,
  • képes vagy önállóan, kellő agilitással végezni munkád

Feladataid lesznek az alábbiak:

  • Projektek indításban való részvétel
  • Termékek gyártási folyamatainak mérnöki támogatása
  • Műszaki változások bevezetésének támogatása
  • Termékek minőségi színvonalának ellenőrzése, gyártási folyamatainak fejlesztése
  • Javaslattétel a technikai és technológiai javításokra, fejlesztésekre.
  • Rendelésteljesítés/vevői elégedettség követése
  • Jelentések elkészítése
  • Vevőkkel való kapcsolattartás

Előnyt jelent:

  • Elektronikai gyártás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • pozíciódnak megfelelő fizetést,
  • 13. havi jutalmat,
  • negyedéves és jelenléti bónuszt,
  • támogatjuk a munkába járásodat,
  • csatlakozhatsz a vállalati mobilcsomagunkhoz,
  • képzéseken, továbbképzéseken fejlesztheted magad.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Kecskemét
Full time

Published on 04.02.2021