Junior elemző

KITE Zrt. pályázatot hirdet

Junior elemző (pénzügy, kontrolling, számvitel)

munkakör betöltésére Nádudvaron található Központjába

Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Leendő kollégánk feladatai:

  • megismerni a társaság felépítését, működését és tevékenységét,
  • szakmai alapok elsajátítása, gyakorlati tapasztalatok megszerzése,
  • pénzügyi és kontrolling elemzések, kimutatások készítése,
  • elemzések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • elszámolások készítése.

Számunkra az ideális jelölt:

  • pénzügyi, számviteli vagy kontrolling területen szerzett felsőfokú gazdasági végzettséget (vagy közvetlenül a végzés előtt áll),
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal,
  • jól kommunikál és hatékonyan tud együttműködni leendő kollégáival,
  • elkötelezettség és komplex gondolkodás jellemzi,
  • megbízhatóan, pontosan és következetesen végzi munkáját.

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes havi alapjövedelem,
  • bejárás támogatás,
  • béren kívüli juttatások (Szép-kártya és egészségbiztosítás),
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierépítés.

Nádudvar, 4181 Magyarország
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
Bachelor

Published on 08.04.2021