Junior bérszámfejtő és TB ügyintéző

A Budai Egészségközpont gazdasági csapata

munkatársat keres

Fő feladatok:

  • teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása,
  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátása,
  • munkavállalókkal való kapcsolattartás,
  • munkavállalók be- és kijelentésének ügyintézése,
  • munkaviszonnyal kapcsolatos igazolások kiadása,
  • letiltások kezelése,
  • bevallások, adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése,
  • kimutatások készítése, aktív együttműködés a felsővezetéssel.

A Budai Egészségközpont Kft. munkaügyi területe jelenleg közel 600 munkavállaló bérszámfejtési feladatait látja el.

Elvárások:

  • bérszámfejtési és tb. ügyintézői képesítés,
  • 1-3 év bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi tapasztalat,
  • átfogó és naprakész bérszámfejtési és TB jogszabályi ismeretekkel való rendelkezés,
  • pontos, precíz, önálló és hatékony munkavégzés,
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés,
  • jó kommunikációs képesség,
  • dinamikus, proaktív hozzáállás.

Előny:

  • releváns főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • JDolber vagy Nexon ismeret.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • fejlődési lehetőség,
  • teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás.

A fényképpel és bérigénnyel ellátott szakmai önéletrajzokat, pozíció megjelölésével várjuk 2020. február 22-ig.

Budapest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 2020-02-27