Pozíció leírása / Job description

A 12. kerületben keresel jogi asszisztensi állást? Szívesen dolgoznál modern irodában, és szeretnél egy stabil lehetőséget, ahol fejlődni is tudsz? Esetleg az angol sem okoz gondot, magabiztosan gépelsz vakon is? Akkor nemzetközi partnerünk talán pont Téged keres!

Feladatok:

  •  a cég rendszerében végzett ügy és ügyfél adminisztráció
  •  beérkező ügyfél e-mailek kezelése
  • dokumentum formázások, riportok, összegzések készítése
  •  részvétel az általános, adminisztratív, támogató feladatokban
  • ügyvédek munkájának segítése
  • változásbejegyzések, fizetésjóváhagyások
  • cégbíróság, e-peres eljárások
  • peres cégeljárásos ügyek, folyamatoknak az átlátása, nyomtatványok kitöltése
  • publikálások formázása/legépelése
  • szerződések kezelése
  • ügyfelek fogadása
  • e-peres naptárban határidők követése, betartatása
  • diktálás után gépelés (angolul is)

Elvárások / Requirements

  •  ügyvédi irodában szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat (az elmúlt 5 évben)
  •  kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  •  MS Word; Excel és PowerPoint felhasználói szintű ismerete
  • vakon gépelés (angolul is)

Előnyt jelenthet:

  • eljárásokkal kapcsolatos programok, e-felületek ismerete (Ügyfélkapu, Cégírnok, E-szignó, Justitia/Nettime, Általános Nyomtatványkitöltő Program)
  • felsőfokú végzettség (bármilyen területen)
  • jó szervezőkészség
  • jó kommunikáció
  • talpraesettség, szervezés, multitasking
  • monotóniatűrés
  • priorizálás
  • hosszú távú tervek a következő pozíciódban

Randstad Hungária Kft. logó

Jogi Asszisztens

Budapest
Full time

Published on 15.01.2021