Jogi asszisztens

Közelebb szeretnél kerülni céljaidhoz? Vágysz a szakmai fejlődésre? Itt a helyed!

Jogi Igazgatóságunkra

kollégát keresünk:

Feladatok:

  • jogi tevékenységhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése, adatok feltöltése, karbantartása, adatszolgáltatások teljesítése
  • cégbírósághoz, hatóságokhoz benyújtásra kerülő beadványok előkészítése, intézése
  • Magyar Nemzeti Bankhoz benyújtásra kerülő bejelentések intézése, engedélykérelmek előkészítése
  • egyszerűbb jogi nyilatkozatok, meghatalmazások előkészítése, adminisztrációja, intézése
  • jogtanácsosok, jogi előadók munkájához kapcsolódó előkészítő tevékenység végzése, munkájuk értő segítése

Amit keresünk:

  • felsőfokú/középfokú iskolai végzettség
  • MS Office, MS Excel, MS PowerPoint, Visio felhasználói szintű ismeret
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • jó kapcsolatteremtő képesség, nyitottság, ügyfélközpontú gondolkodás, csapatjátokos

Az állás betöltése során előnyt jelent:

  • jogi asszisztensi végzettség
  • pénzügyi intézménynél vagy ügyvédi irodánál hasonló munkakörben eltöltött 2-3 év tapasztalat
  • MNB ERA rendszer és az elektronikus cégeljárás technikai hátterének ismerete
  • felsőfokú, aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • szervezeti szintű, önálló asszisztensi feladatok ellátást biztosító munkakörnyezetet, megfelelő mentorálást
  • részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak
  • szakmai fejlődésedet támogató tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • fejlődő és innovatív vállalati hátteret,
  • versenyképes fizetést és kiemelkedő juttatási csomagot.

Munkavégzés helye:  V. kerület

Budapest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 27.02.2020