Jegykezelő, ruhatáros, teremőr a Pesti Vigadóban

Ruhatáros, jegykezelő és teremőr

feladatok ellátására keresünk diákokat a Vigadóba, a főváros szívébe.

Az összművészeti központként működő Pesti Vigadó a hét minden napján várja látogatóit és leendő rendezvényei iránt érdeklődőket.
Dolgozz a kultúra szívében fennkölt környezetben!

Feladatok:

  • Jegykezelés
  • Ruhatározás
  • Terem felügyelete

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Alkalmi ruha viselése

Amit a cég nyújt:

  • Vasárnapi pótlékkal emelt óradíj, rendelkezésre állási díj
  • Beugrós órabér br. 300 Ft
  • Jó csapat
  • Kellemes környezet
  • Könnyű megközelíthetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkaidő: Több műszakban, 10-19 óráig
A munkaidő heti beosztás alapján előre kiszámítható, könnyen összeegyeztethető a tanulmányokkal.

Heti óraszám:

  • 18 - 40 óra

Munkavégzés helye:

  • Pesti Vigadó, 1051 Budapest Vigadó tér 2.

Fizetés:

Br. 900 Ft/óra

Schönherz Iskolaszövetkezet
Budapest
Part time
no work experience required

Published on 2020-02-28