Javítóműhely munkatárs

A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok

  • Járműveinkhez kapcsolódó valamennyi műszaki állapotvizsgálati, hibafeltárási, hibaelhárítási, valamint beállítási és felújítási műveletének elvégzése;
  • Sérült gépjárművek javítása a kárfelvételi jegyzőkönyv, vagy munkalap alapján;
  • Berendezések és szerszámok karbantartása;
  • Gépjárművek időszakos szervizelése, felülvizsgálata, karbantartása;
  • Műszaki vizsgára való felkészítés;
  • Állapotfelmérés és környezetvédelmi felülvizsgálat;
  • Jármű-diagnosztika;
  • Alkatrész-, olajcsere.

Elvárások

  • Középfokú, szakirányú végzettség pl.; közlekedés gépészeti technikus, autószerelő, karosszéria lakatos;
  • Műszakos munkarend vállalása;
  • Pontos munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Több éves szakmai tapasztalat, DE pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit a Waberer's kínál

  • Családias környezet, jó kollegiális viszony;
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkaviszony;
  • Teljesen bejelentett bérezés;
  • Jól felszerelt, modern műhely;
  • Munkaruha, cipő.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 26.11.2020