JavaScript Alkalmazás fejlesztő

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Amerikai piacra dolgozó, media streaming megoldások fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó megbízó cégünk részére keresünk Javascript alkalmazás fejlesztőt egy fiatalos, dinamikus csapatba.

Feladatkör, felelősségek:

• JavaScript alapú alkalmazások fejlesztése

• Napi kapcsolat a fejlesztőkkel

• Fejlesztési Platformok:

· Böngészők

· Samsung és LGTV

· Amazon Fire

· PlayStation / XBOX

• JavaScript SDK készítése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Több éves JavaScript, HTML, CSS fejlesztési tapasztalat

• Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban (naponta kell használni)

• Csapatjátékos

• Minőségorientált

• ReactJS ismerete

• GITHUB

• Angular JS ismerete

• React Extension

Előnyök:

• Node JS

• Branch Stategiák ismerete

• GitFlow

• Design Patternnek ismerete

• Modular

• Böngészők, WebEnginek alapos ismerete

• Rendering Optimization

• Alkalmazkodás a gyors scope változásokhoz

Nyelvtudás:

Min. erős középfokú angol nyelvtudás (naponta kell használni)

A megbízó cég profilja:

Megbízónk dinamikusan fejlődő vállalat, melynek fő profilja a prémium média streaming megoldások amerikai piacra történő tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Amit megbízónk kínál:

• Modern iroda

• Külföldiekkel történő munkavégzés

• Szakmailag felkészült helyi és külföldi csapat

• Érdekes és színvonalas project

• Macbook Pro számítógép

• Az elvárásoknak megfelelő fizetés

• 1 év után bónuszrendszer, ami évi háromszori kifizetést biztosít

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Budapest
Full time

Published on 22.09.2020