JAVA FEJLESZTŐ (MEDIOR - RÉSZ VAGY TELJES MUNKAIDŐBEN)

Megbízónk dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég. Webes és mobil technológiák szakértői, akikből több, mint 10 év után sem fogyott ki a vágy az új dolgok felfedezése és kipróbálása iránt. Készítenek weboldalt, mobil applikációt, saját terméket.

A megnövekedett megkeresések miatt szeretnének most bővülni és a csapatukba felvenni egy motivált medior szinten jártas

JAVA FEJLESZTŐ

kollégát.

TELJES VAGY RÉSZMUNKAIDŐBEN - ALKALMAZOTTI ÉS VÁLLALKOZÓI JOGVISZONYBAN IS EGYARÁNT!

Feladatok:

  • Saját termékek továbbfejlesztése
  • Új termékek kialakítása
  • Vékony kliens és mobil alkalmazások szerver oldali interfészeinek megtervezése
  • Java alapú web fejlesztés

Elvárások:

  • 2-3 év Java backend oldalon szerzett tapasztalat
  • Adatbázis ismeretek
  • Jenkins, IntelliJ fejlesztőkörnyezet
  • Maven és JUnit ismeret
  • Spring, Scrum, agilis módszertanok

Előny:

  • Full stack fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Vállalkozói jogviszony

Juttatások:

  • Rugalmas munkaidő (teljes vagy részmunkaidő)
  • Home office megbeszélés alapján
  • Piacképes bércsomag (alapbér + bónusz teljesítmény alapján)
  • Színvonalas munkakörnyezet, biztos háttér
  • Izgalmas és változatos projektek, új technológiák elsajátítása
  • Naprakész technológiák használata
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség- oktatási csomag, coaching, karrier előrelépés, tudásmegosztás, workshopok
  • Magánklinikai ellátás
  • Játékszoba, kávé, tea, gyümölcs, masszázs fotel, darts, Xbox, Oculus-VR játék

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület, könnyen megközelíthető belvárosi iroda

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet,várjuk jelentkezésedet frissített szakmai önéletrajzod benyújtásával!

Pest
Full time

Published on 05.06.2020