Java fejlesztő (Integration developer)

Megbízónk pénzügyi intézetek, bankok számára szállít rendkívül innovatív informatikai megoldásokat, a legmodernebb technológián alapuló, egyéni infrastruktúrák felhasználásával. Munkatársaik számára különleges szakmai környezetet biztosít, előtérbe helyezve a szakmai fejlődésüket.

Feladatok / Tasks

  • szolgáltatás integrálása az ügyfelek ökoszisztémájába
  • integrációs pontok elemzése, megtervezése, és megvalósítása API-k segítségével
  • webszolgáltatások, REST vagy fájl alapú (WebDAV, SFTP) integrációs protokoll támogatása

Amit nyújtunk / Offer

  • versenyképes fizetés
  • személyes fejlődés lehetősége
  • új technológiák alkalmazása
  • világszerte fejlődő nemzetközi vállalat

Requirements:
  • minimum 2-3 év Java fejlesztői tapasztalat
  • XML, XSD, XSLT, WSLD tapasztalat
  • Webservice, REST, MQ ismeret
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • motiváltság
  • középfokú angol nyelvtudás

Benefits:
  • SPRING keretrendszer ismeret
  • Enterprise Integrációs rendszer ismerete
  • Tapasztalat Linux környezetben

Budapest
Full time

Published on 15.04.2021