Java fejlesztő - diákmunka (III. kerület)

Java fejlesztő

Úgy érzed a Java fejlesztés a TE területed, és emellett az angol is az erősséged? Olyan munkát keresel, ahol biztos a szakmai támogatás és értékelik a tapasztalatot?

Akkor itt a helyed!

Vállalatirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó partnerünk keresi diák kollégáját Java fejlesztői pozícióba!

Feladatok:

  • A cég által készített vállalatirányítási rendszer továbbfejlesztése ügyféligények és belső igények alapján
  • Front-end fejlesztés (űrlapok, listák, egyéb képernyők)
  • Back-end fejlesztés (üzleti logika, adattárolás, adatkinyerés)
  • Új funkciók létrehozása, meglévők módosítása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Referencia feltüntetése az önéletrajzban

Előnyt jelent a számodra, ha rendelkezel korábbi releváns munkatapasztalattal, így a béred is magasabb lehet!

Amit a cég nyújt:

  • Betanítás a technológia és a projektismeretek elsajátítására
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Könnyű megközelíthetőség (Árpád-híd)
  • Fiatalos, családias légkör
  • Tea, kávé, víz
  • Céges összejövetelek

Elvárások:
JAVA tesztünkön legalább 60%-os eredmény elérése

Szükséges nyelvtudás:
Angol középfok szóban és írásban

Kiválasztásnál előnyt jelent:
JAVA, JEE, Oracle, HTML, CSS, Javascript ismeret

Heti óraszám:
20 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Fizetés:
Br. 1400-2000 Ft/óra

Munkaidő:
H-P 8:30-tól 18:00-ig

Schönherz Iskolaszövetkezet
Budapest
Full time, Part time
no work experience required

Published on 28.02.2020