Similar jobs like this one

Partnercégünk, nyugat-európai (DE,AT,CH) informatikai cégek megbízható partnereként, szegedi és budapesti irodáiban változatos szoftverfejlesztési projektekben azon dolgozik, hogy magas szintű alkalmazásokat szolgáltassanak ügyfeleik, felhasználóik számára.

Most új kollégáját keresi

Java fejlesztő

pozícióba.

Olyan embert keresnek, aki szívesen részt venne abban, hogy:

  • fejlesztői munkája által nyugat-európai bankok megbízható internetbanki és mobil fizetési alkalmazásokat szolgáltathassanak ügyfeleiknek
  • nemzetközi biztosító cégek komplex ügyviteli alkalmazásaikkal rugalmas szolgáltatásokat nyújtsanak ügyfeleiknek
  • nemzetközi kereskedelmi, illetve mobil szolgáltató cégek felhasználói számára rugalmas szolgáltatásokat biztosítsanak komplex webshop rendszerrel.

Feladatok, amelyekben számítanak Rád:

  • Java EE alapú szerver oldali üzleti logika fejlesztése
  • A projekt által kitűzött funkcionális követelmények önálló megértése
  • Aktív részvétel a fejlesztésben, SCRUM környezetben
  • Részvétel kliens oldali fejlesztésekben

Amit elvárnak Tőled:

  • IT területen szerzett szakmai tanulmányt
  • Java programozási tapasztalatot (legalább 2 év, Java8 legalább 1 év)
  • GIT, Eclipse ismeretet
  • Szakmai angol nyelv ismeretét
  • Agile/Scrum módszertan ismeretét
  • Önálló, precíz munkavégzésre való képességet és igényt

Előnyként értékelik:

  • Tomcat gyakorlati ismeretét
  • OSGi ismeretét
  • Atlassian Jira, Confluence ismeretét
  • Maven ismeretét
  • DB2 ismeretét
  • Hibernate, JPA ismeretét
  • Junit tapasztalatát
  • Német nyelvtudást

Amit nyújtanak:

  • Rád szabott szakmai fejlődést, nyelvtanulási lehetőséget
  • Barátságos, könnyen megközelíthető irodai környezetet
  • Biztos, megbízható munkahelyet
  • Rugalmas munkavégzést, home office lehetőségét
  • Magyarországon belüli költözési támogatást
  • SZÉP kártya keretet
  • Rövidebb, vagy akár hosszabb külföldi munkavégzés lehetőségét

Ha értékeled a rugalmas munkabeosztást, a változatosságot, a bizalmat, az innovatív légkört, akkor ismerd meg partnercégünk jó hangulatú, a magas szintű szakmai munka iránt elkötelezett több, mint 10 éve létrejött csapatát.

Várják jelentkezésed, szívesen megismernék elképzelésedet!

Munkavégzés helye: Budapest (vagy Szeged)

Budapest
Pest
Szeged
Csongrád
Full time
2 years
Bachelor

Published on 02.10.2020