Java Architect

Piacvezető partnercégünk közép – és nagyvállalati környezetbe fejleszt megoldásokat elektronikus dokumentumkezelés és számlázás területén keresi tapasztalt Java Architect kollégáját, aki képes szakértői szinten megtervezni egy nagyobb szoftver vagy rendszer architektúráját.

Pozíció azonosító: B112JA
Szükséges nyelvtudás: Angol - tárgyalási
Munkavégzés helye: Budapest - XII. kerület

Feladatok

A szoftverek rendszerek tervezése és fejlesztése:

  • Üzleti és technikai igények felmérése
  • Szoftver- és adatbázis-architektúra tervezése, komplex rendszerek elemzése és folyamatok tervezése a felhasználói igényeknek és üzleti elvárásoknak megfelelően
  • Rendszertervek, specifikációk készítése
  • Logikai tervek készítése
  • Informatikai fejlesztési feladatok lebontása a fejlesztők számára
  • Szoftverfejlesztési feladatelemzés, fejlesztőeszközök kiválasztása
  • Meglévő alkalmazások elemzése és optimalizálása
  • Az implementációhoz szükséges ráfordításbecslések elkészítése
  • Programtervezés, programkészítés
  • Ügyfelekkel történő konzultáció
  • A fejlesztők és az ügyfél technikai kérdésekben történő támogatása.
  • Új technológiák kutatása és bevezetése
  • Elkészült fejlesztések ellenőrzése, hogy a terveknek megfelelően készültek-e el
  • Részvétel az Architect Board (ARB) tevékenységében, architekturális struktúra, fejlesztési irányelvek, best practice-ek kidolgozásában
  • Fejlesztők mentorálása

Elvárások

  • Minimum 5 éves tapasztalat Java fejlesztői tapasztalat
  • Hiba- és szoftververzió nyilvántartó eszközök ismerete
  • SQL ismeretek (Oracle 11g, MS SQL)
  • Windows, UNIX vagy Linux operációs rendszerek alapos ismerete
  • Web service ismerete
  • SOAP ismerete
  • Hálózati alapismeretek (TCP/IP, kommunikáció, protokollok, hálózati eszközök)
  • Operációs rendszer ismeretek (Windows, Linux)
  • Alkalmazás szerverek ismerete (JBoss, GlassFish)
  • Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem, feladatszervezési képesség, rugalmasság
  • Fejlett és önálló problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és kezdeményezőkészség
  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
  • Rugalmasság, tanulási készség, széleskörű szakmai érdeklődés

Előny

  • Többéves tapasztalat C, C++ programozás és a kapcsolatos technológiák ismerete a szoftver fejlesztések területén
  • Tapasztalat agilis csapatban
  • Workflow rendszer(ek) ismerete
  • Adatbázis (MS SQL, Oracle) ismerettel kapcsolatos tanúsítványok
  • Agilis módszertan ismerete, tapasztalat

Amit partnerünk nyújt

  • Kedvező kompenzációs csomag
  • Barátságos, nemzetközi fókuszú csapat
  • Lehetőség a személyes és szakmai továbbfejlődésre
  • Modern irodai környezet
  • A kiválasztási folyamat online platformokon megoldott
  • A munkavégzés jelenleg mindenkinek otthonról, home office-ból történik

Budapest
Pest
Full time
More than 5 years
Vocational school

Published on 30.09.2020