Járművillamossági szerelő (Motorkocsi javítás) (Szolnok)

Közel állnak hozzád ezek a tevékenységek: karbantartás, javítás, biztonságtechnikai vizsgálatok? Ha megvan hozzá a végzettséged, ne habozz tovább! Add be a jelentkezésed szolnoki csapatunkba! Nálunk a biztos munkahely és a szakmai fejlődés garantált!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • végzi a vasúti járműveken lévő elektromos hálózatok és a hozzájuk tartozó berendezések le-, felszerelését, minősítését, javítását, valamint azok javításba küldését
  • részt vesz új elektromos hálózatok kiépítésében.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség (villamossági szakterületen)

Előnyként értékeljük

  • vasúti járművek ismerete
  • szerelési technológiák ismerete
  • E 101 számú utasítás ismerete
  • MSZ 1585 szabvány ismerete

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • éves nettó 92.900 Ft SZÉP kártya juttatás (vendéglátás alszámlára)
  • éves bruttó 350.000 Ft munkavállalói lojalitást elismerő juttatás
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye
Szolnok
Munkaidő
Teljes munkaidő
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Bővebb felvilágosítást ad
Tóth-Majorszki Ildikó +36 (30) 691 6857
2020. szeptember 7.

Vállalati bemutatkozó
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 07.09.2020