Fényező

Az osztrák ÖBB csoport tulajdonában álló
TS Hungaria Kft. felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Fényező

FELADATOK

  • Fém alkatrészek, felületek festése az előírásoknak megfelelően,
  • Az alkalmazott festékek kikeverése, viszkozitásuk beállítása,
  • Az előírt rétegvastagsági követelmények betartása,
  • Festési utasításokban és szabványokban foglaltak betartása,
  • A munka- és védőeszközök szakszerű használata.

ELVÁRÁSOK

  • Megfelelő szakmai végzettség (Járműfényező, Fényező-mázoló szakmunkás bizonyítvány).
  • Hasonló területen szerzett min. 2-3 éves tapasztalat.
  • Ipari festék anyagismeret.
  • Két műszakos munkand vállalása.

ELŐNYT JELENT

  • Több éves, releváns szakmai tapasztalat,
  • Tűzvédelmi szakvizsga.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Határozatlan idejű munkaviszony, hosszú távú foglalkoztatás;
  • Teljes munkaidős alkalmazás – munkaidőkeret;
  • Munkába járás 100%-os támogatása, (helyközi járatokkal) vagy 15 Ft/km költségtérítés gépkocsival*;
  • OTP SZÉP kártya cafeteria;
  • Teljesítménypótlék az alapbéren felül, amely havonta maximum 20% lehet az elért céloktól függően;
  • Törvényben előírtaktól jelentősen magasabb műszak pótlék – maximum 45%;
  • Törzsgárda a cégnél eltöltött évek után.

*Miskolc közigazgatási határán kívül eső településekről

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • 3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.

Fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi elektronikus vagy postai címre várjuk:

  • TS Hungaria Kft., HR Osztály, 3527 Miskolc, Kandó Kálmán tér 1.

Fényező

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 15.01.2021