JÁRMŰ-ÜZEMELTETÉSI KOORDINÁTOR

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

JÁRMŰ ÜZEMELTETÉSI ÖNÁLLÓ CSOPORT

MUNKAKÖRBE MUNKATÁRSAT KERES

FŐBB FELADATOK

  • Jármű-üzemeltetési folyamatok software adatainak kezelése;

  • részvétel a szakterület által kezelt SAP törzsadatok karbantartásában, kezelésében, riportálásában;

  • terv-tény eltérés elemzése, eredmények ellenőrzése, visszamérés;

  • a fuvar management program irányítása;

  • szállítási feladatok, gépjármű vezénylések zavartalan működtetése;

  • a gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézések biztosítása;

  • a területére vonatkozó jogszabályok figyelése és alkalmazása.

FELTÉTELEK

  • középfokú szakirányú végzettség (műszaki, gazdasági)

  • MS Office programok készségszintű kezelése

  • önálló, proaktív munkavégzési képesség

ELŐNY

  • szakirányú felsőfokú végzettség, SAP ismeret

  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK

  • stabil nagyvállalati háttér

  • családbarát munkahely

  • széles körű béren kívüli juttatási csomag

  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Zamárdi

A munkakör betöltése határozott időre szól.

Jelentkezni 2021. június 12-ig lehet.

Zamárdi, 8621 Magyarország
Somogy
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 18.06.2021