Jármű Flotta Üzemeltető

Az AROSA Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 1 fő munkatársat keres

munkakörbe

Miskolci székhelyű cégcsoport keres személy-, kishaszon-, nehéz tehergépjármű és munkagép flottájához flotta üzemeltető munkatársat.

Feladata:

  • a járművek és gépek üzemeltetésével kapcsolatos nyilvántartások vezetése, hatósági dokumentumok és műszaki dokumentációk kezelés
  • karbantartások és javítások szervezése, biztosítások kezelése, biztosító kár ügyintézés
  • műszaki vizsgák és egyéb időszakos vizsgálatok szervezése
  • személyi használatú járművek esetén a járművek kiadása és visszavétele
  • járművek és munkagépek állapotának folyamatos monitorozása, fenntartási költségek folyamatos nyomon követése
  • kapcsolattartás a flotta üzemeltetéséhez kapcsolódó külső partnerekkel

Elvárások:

  • legalább középfokú műszaki végzettség
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (táblázatkezelés, szövegszerkesztés, stb.)
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • C, D, E kategóriás jogosítvány
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • biztos jövedelem

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
no work experience required

Published on 2020-03-18