Keressük munkatársunkat

IT üzemeltetési munkatárs

munkakörbe

Poli Computer PC Kft. Az informatikai szolgáltatások és kereskedelem terén 20 éve sikeresen működő és fejlődő cégünk keresi csapatába a következő jelölteket, gyöngyösi munkavégzéssel:

Főbb feladatok, munkák:

  • L1/L2 szintű IT desktop support feladatok ellátása
  • Felhasználók informatikai eszközeinek támogatása szoftver és hardver szinten (Desktop, Laptop, Mobil, Tablet)
  • Munkaállomások előkészítése, telepítése, üzemeltetése, költöztetése, szoftver és hardver elemeinek karbantartása, cseréje.
  • Munkák adminisztrálása jegykezelő rendszerben
  • Napi rendszergazdai teendők ellátása

Előny:

  • MCITP vagy azzal egyenértékű MS vizsga
  • jártasság több telephelyes környezet üzemeltetésében
  • azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: gyöngyösi régió ( (Heves, Nógrád, Pest, Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Kérjük, hogy a jelentkezéshez küldje el szakmai önéletrajzát, bruttó fizetési igény megjelölésével.

A jelentkezés tárgyában hivatkozzon a betöltendő pozícióra.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás (heti 40 óra)
  • Nagyfokú önállóságra és szakmai kiteljesedésre való lehetőség
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Inspiráló szakmai közösség és légkör; tapasztalt és segítőkész munkatársak
  • Kulturált munkakörnyezet

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • 2-3 éves IT üzemeltetési környezetben szerzett rendszergazdai gyakorlat
  • Ügyfélorientált hozzáállás
  • Önállóan és csapatban történő munkavégzés
  • Jó konfliktuskezelő és stressztűrő képesség
  • Alapfokú HW ismeretek
  • Microsoft Windows 7, 10 ismeretek
  • Microsoft munkaállomások mély ismerete
  • Active Directory ismeretek
  • Távmenedzsment (MS SCCM) és Ticketing rendszerek használatában szerzett gyakorlat
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete
  • Mobilkészülékek, telekommunikációs rendszerek alapvető ismerete
  • Hálózati ismeretek (WIFI, LAN)
  • B kategóriás jogosítvány legalább 1 év vezetési gyakorlat

Heves
Nógrád megye
Pest
Jász-Nagykun-Szolnok
Full time
1 - 2 years of experience
Secondary school

Published on 08.04.2021