IT SZAKÉRTŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • MS környezetben Hardware, Software komponensek és perifériáik rendszerbe illesztése/tesztelése
  • Központi üzemeltetés  „AD” tartományi környezetben és management szoftverrel
  • Műszaki előkészítő/tervezői feladatok
  • Önálló optimalizált/automatizált disztribúciós csomagok készítése
  • Koordinációs feladatok ellátása
  • Operációs rendszerek, felhasználói szoftverek tesztelése/telepítése, szükség esetén szakértő szintű felhasználói support
  • A rendszerfelügyeleti szoftver üzemeltetése, tesztelése, telepítőcsomagok előállítása és terítése

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Befejezett szakirányú felsőfokú végzettség, meglévő diploma
  • Nagyvállalati környezetben szerzett szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben a feladatkörök erős elméleti ismeretével rendelkezik)
  • MS Windows operációs rendszerek professzionális ismerete
  • Önálló distribúciós csomag, illetve telepítő scriptek készítésében szerzett gyakorlat
  • MS Office szoftvercsomag ismerete
  • Számítógépek hardver-szintű ismerete
  • IP hálózatok professzionális ismerete
  • Alapfokú szakmai angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóság, megbízhatóság, fegyelmezett és precíz munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, kreativitás, problémamegoldó képesség, proaktivitás, analitikus képesség, absztrakt gondolkodás

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Professzionális munkakörnyezetet Magyarország egyik legnagyobb munkáltatójánál
  • Izgalmas és sokoldalú feladatkört
  • Béren felül Cafeteriát
  • Home Office lehetőséget

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

IT SZAKÉRTŐ

Budapest
Full time

Published on 25.11.2021