IT system administrator - Kecskemét

Feladatok:

  • Operációs rendszerek (szerver és ügyfél) installálása, konfigurálása, hibaelhárítás
  • Első és második szintű hardveres és szoftveres támogatás
  • Részvétel helyi és nemzetközi IT projektekben
  • Felhasználói támogatás, felhasználói képzések szervezése
  • Biztonsági mentések/visszaállítások kezelése
  • Műszaki dokumentáció elkészítése és kezelése
  • Részvétel IT eszköz beszerzésben
  • IT rendszer folyamatos működésének biztosítása

Elvárás:

  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • 3 éves IT tapasztalat
  • Windows szerver operációs rendszer, Active Direcory, SQL, virtualizációs (VMware) ismeretek
  • Idő kritikus rendszerek üzemeltetése
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Két műszak (nappal és éjjel), valamint telefonos készenlét vállalása

Előny:

  • C# program ismeret
  • Powershell scripting ismeret
  • Multinacionális munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Veeam backup software ismeret
  • Linux operációs rendszer ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, kecskeméti partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a ,,Jelentkezem" gombon keresztül!

Kecskemét
Bács-Kiskun
Full time
3 - 5 years of experience
Vocational school

Published on 07.07.2020