IT System administrator

Pozíció leírása:Termelés és felhasználók támogatása IT oldalról;
A vállalat informatikai hálózatának hardveres és szoftveres üzemeltetése;
Szakmai projektek vezetése;
Részvétel helyi és nemzetközi informatikai projektekben;
Nemzetközi szakmai csapatban való együttműködés;
Rendszergazdai teendők ellátása;
Felhasználók napi munkájának segítése;
Biztosítsa az informatikai rendszerek folyamatos működését;
Felhasználók támogatása, segítése, oktatása;
Részvétel az IT eszköz beszerzésében;
Kapcsolattartás a számítástechnikai szolgáltatókkal.Követelmények: Felsőfokú végzettség
Folyékony angol nyelvtudás
3 éves releváns szakmai tapasztalat
Projekt menedzsmentben szerezett tapasztalatElőny: C # programozási készségek
Powershell szkript készségek
Nemzetközi munkakörnyezet
Veeam biztonsági mentési szoftver ismeretek
Linux operációs rendszer ismereteMunkavégzés helye: Bács-Kiskun megyeJelentkezés:

Az állásra jelentkezni a [ jelentkezés gombra kattintva ].
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Bács-Kiskun
Full time

Published on 13.08.2020