IT Specialista - Környe

Elvárások:

  • IT szakmai végzettség (diploma)
  • Legalább 2 év IT infrastruktúra üzemeltetési tapasztalat termelő vállalatnál
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Magabiztos kommunikáció
  • Proaktív hozzáállás
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • SAP/ ERP vállalatirányítási rendszer bevezetésében és működtetésében szerzett tapasztalat
  • Cloud alapú szoftverek ismerete

Feladatok:

  • Vállalati informatikai infrastruktúra kialakítása és működtetése, karbantartása (SAP, kártya hozzáférési rendszer)
  • A telefonrendszer üzemeltetése és karbantartása
  • Informatikai eszközök beszerzése (kellékek, hardver, szoftver)
  • Számítástechnikai eszközök, rendszerek, szoftverek működtetése
  • Informatikai irányelvek meghatározása és kialakítása
  • Üzleti partnerekkel való kommunikáció
  • Informatikai erőforrások használatának optimalizálása
  • Felhasználók támogatása hardver és szoftver alkalmazások segítségével
  • Hálózati megosztások felhasználói jogainak kezelése
  • Az operációs rendszer és a víruskereső alkalmazások naprakészen tartása
  • Katasztrófa -helyreállítási terv előkészítése és végrehajtása
  • Hibák javítása
  • Az alkalmazások teljesítményének és üzleti funkciónak figyelése

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai kihívások, karrierlehetőség

A munkavégzés helye:

Környe (Tatabányai Ipari Park)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. a Tatabányai Ipari Park egyik zöldmezős beruházásához toboroz IT Specialistát.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a ,,Jelentkezem" gombon keresztül vagy a kapcsolati adatoknál is megjelölt 03048@manatwork.hrszoftver.hu e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a +36 20 915-6641-es mobilszámon!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Környe, 2851 Magyarország
Full time

Published on 09.04.2021