IT security gyakornok

A Budapest Bank az egyik legjobban teljesítő, és leginkább felelősen működtetett univerzális nagybank erős tőkepozícióval és kockázatkezeléssel, piacvezető folyamatokkal, valamint lakossági és vállalati portfolióval. A kihívásokkal teli környezetben elért eredményeiknek, stabil működésüknek és a kulcsterületeken elért növekedésüknek köszönhetően 2014-ben sorban másodszor nyerték el a MasterCard – Az Év Bankja díját, amely a legjelentősebb elismerés a hazai bankpiacon.

Feladatok:

  • Biztonsági eszközök riasztásainak, riportjainak feldolgozása
  • Biztonsági incidens megelőzési folyamatok támogatása
  • Biztonsági eszközöket érintő éles és tesztkörnyezeti változtatások szervezése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony főiskolai vagy egyetemi képzésben
  • Informatikai vagy műszaki területen folytatott tanulmányok
  • Haladó MS Office ismeret

     A munkakezdéshez szükség lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra (kiválasztást követően is beszerezhető) Munkaidő

  • Legalább fél éves gyakornoki idő
  • Minimum heti 20-25 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1310 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása, szakdolgozatírási lehetőség
  • Önálló felelősséggel járó feladatok
  • Szakmai és készségfejlesztések
  • Kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőség

Előnyt jelent:

  • SQL, programozási nyelvek, IT biztonsági eszközök, Excel Visual Basic ismerete

Jelentkezés Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Budapest
Part time

Published on 24.08.2020