Az OTP Bank Nyrt.

Mikro és kisvállalati területi referens
Budapest

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Új ügyfelek megkeresése és sztenderd banki termékek értékesítése a prémium KKV szegmensben
  • Az ügyfelekkel magas szakmai igényű kapcsolatok kialakítása
  • Ügyféltárgyalások külső helyszíneken történő lebonyolítása
  • Az ügyfél konkrét helyzetének megfelelő üzleti megoldások kidolgozása
  • A területen történő KKV akvizíció koordinálása
  • A fiókhálózatból érkező ügyfélreferálások kezelése
  • Portfolió építése és folyamatos kezelése
  • A munkakör ellátása minimális adminisztrációs feladattal jár.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Vállalkozások működésének szakmai ismerete, banki-pénzügyi ismeretek
  • Értékesítési és kapcsolatépítési szemlélet
  • Nagyfokú önállóság
  • Sikerorientált személyiség
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és kiemelkedő teljesítmény-alapú jutalék
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Cafeteria
  • Céges személygépjármű, laptop, telefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos szakmai és értékesítési-módszertani képzések

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Mikro, kis- és középvállalati ügyfélkezelési, finanszírozási tapasztalat

Mikro és kisvállalati területi referens - Budapest

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 16.09.2020