IT RENDSZERGAZDA (ANGOL NYELVTUDÁSSAL)

Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

IT RENDSZERGAZDA (ANGOL NYELVTUDÁSSAL)Feladatok

  • Belső felhasználók napi szintű informatikai támogatása
  • Irodai informatikai rendszerek támogatása
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel
  • Programtervek, programozási, karbantartási munkatervek kidolgozása
  • Képzési programok szervezése, képzések tartása
  • Adatfeldolgozó rendszerek és berendezések folyamatos karbantartásának kidolgozása
  • Informatikai bevezetésekben, projektekben való részvétel, esetleg részprojektek vezetése
  • Mentési tervek felülvizsgálata, eseti és ütemezett biztonsági mentések kezelése, ellenőrzése
  • Rendszerekkel és folyamatokkal kapcsolatos fejlesztési javaslatok előterjesztése

Elvárások

  • Számítástechnikai középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • 1 - 3 év informatikai üzemeltetési tapasztalat főként Microsoft környezetben
  • ERP rendszerek alapfokú ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó szervezőkészség
  • Problémamegoldó képesség
  • Tulajdonosi szemlélet és csapatjátékos képesség

Előnyt jelent

  • Windows Server, Active Directory alapú környezet üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • MES rendszerekkel, megoldásokkal kapcsolatos tapasztalat
  • Virtualizált rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Mentési rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Hálózatok, aktív hálózati eszközök ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet - teljesen új gyárépület
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg

A munkavégzés helyeKecskemét környéke

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: IT RENDSZERGAZDA (ANGOL NYELVTUDÁSSAL), Kecskemét környéke

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Bács-Kiskun
Full time

Published on 20.01.2021