IT Recruiter

Partnercégünk 6 fős HR & Recruitment csapatát szeretné bővíteni új feketeöves IT recruiter kollégával.

Feladatok / Tasks

  • End-to-end IT Recruitment feladatok ellátása
  • Hatékony kommunikáció IT szakemberekkel, esetenként ügyfelekkel
  • Kiválasztási folyamatban aktív részvétel (pl. interjúztatás)
  • Aktív részvétel a folyamatfejlesztésben, ötletelésben

Amit nyújtunk / Offer

  • Egészségügyi biztosítás
  • Utazástámogatás (vonat, HÉV)
  • Éves bónusz
  • All you can move sportkártya
  • Tanfolyamokon, tréningeket való részvétel biztosítása
  • Céges angol tanfolyam (járványhelyzet után)

Requirements:

  • Legalább 2 éves tapasztalat End-to-end IT Recruitment területen, agency vagy céges oldalon
  • Erős kommunikációs készség szóban és írásban, magyar és angol nyelven is
  • Hatékony kommunikáció az IT szakemberekkel/kollégákkal/ügyfelekkel, különböző csatornákon
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Folyamatfejlesztés iránti érdeklődés, kreatív, proaktív gondolkodás
  • Feladatorientált, motivált, nyitott, lendületes, kedves személyiség

Budapest
Full time

Published on 01.02.2021