IT projektvezető

A Budapesti Távhőszolgáltató (FŐTÁV) Zrt.

munkatársat keres a fenti munkakörbe.

Leendő munkatársunk feladata Társaságunk informatikai fejlesztéseinek projektvezetői, illetve rendszerszervezői tevékenységeinek ellátása.

Főbb feladatok:

  • informatikai fejlesztési projektek vezetése,
  • kapcsolattartás a külső fejlesztőkkel, valamint a belső üzleti területekkel,
  • alkalmazás fejlesztési igények felmérése, elemzése,
  • fejlesztési specifikációk készítése,
  • beszerzések szakmai előkészítése, támogatása,
  • teszttervek készítése, a tesztelési folyamat irányítása,
  • fejlesztési dokumentációk véleményezése,
  • a FŐTÁV informatikai rendszereinek rendszer szintű tervezése,
  • felhasználók oktatása,
  • hibajavítások támogatása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • 2-5 éves rendszerszervezői gyakorlat
  • 1-3 éves projektvezetési tapasztalat
  • SQL lekérdezések ismerete
  • SAP működésének alapfokú ismerete
  • csapatszellem
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • üzleti igények megértésének képessége,
  • terhelhetőség,
  • probléma felismerési és -megoldási képesség.

Előnyt jelent a kiválasztási folyamat során:

  • SAP IS-U, MM, PM, SD modulgazdai ismeretek
  • ABAP program fejlesztői ismeretek
  • UML módszertani ismeretek
  • Oracle minősítés vagy alapos ismeret
  • ITIL minősítés vagy alapos ismeret

Amit ajánlunk:

  • stabil, nagy múltú, megújuló vállalati környezet,
  • teljesítményértékelési rendszer keretében szerezhető jutalom,
  • kedvezményes nyaralási, sportolási lehetőség, színes közösségi, családi programok,
  • szakmailag nagy tapasztalattal rendelkező csapat munkájában történő részvétel.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fenti kritériumoknak, kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát a bérigény megjelölésével küldje el részünkre.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 02.07.2020