IT operátor / üzemeltető

Kik vagyunk és kit keresünk

IT egyedi fejlesztésekkel, tanácsadással, üzemeltetéssel valamint adattárház építéssel foglalkozó cég vagyunk, pénzintézeti és állami szektorban tevékenykedünk. Jelenleg üzemeltetési csapatunkat szeretnénk bővíteni - ide keresünk

IT senior operátori vagy IT junior üzemeltetői

tapasztalattal rendelkező kollégákat.

Feladatok

  • A rendszerek, szolgáltatások napi szintű üzemeltetése, feldolgozások monitorozása, magas szintű rendelkezésre állás támogatása.
  • Hívások, bejelentések fogadása, hibák rögzítése
  • IT rendszerek monitorozása
  • IT rendszerek elsődleges hibaelhárítása dokumentáció alapján
  • Egyszerű ügyféligények kielégítése
  • 7×24-ben, váltott műszakban való munkavégzés

Téged keresünk ha

  • Ügyfél centrikus gondolkodás jellemez – törekszel megérteni az elvárásokat, azoknak meg akarsz felelni
  • Jó kommunikációs képességek elengedhetetlenek – problémákat logikusan, világosan és tömören tudod megfogalmazni, figyelsz mások véleményére
  • Erős szakmai felelősség vállalás jellemez – kritikus számodra a folyamatok, a határidők, a munkarend betartása
  • Számodra is az ügyfél az első, nálunk ez alapérték!

Elvárásaink

  • Legalább középszintű szakirányú végzetséged van
  • Operációs rendszerek ismerete (Windows, Unix, Linux)
  • Alapfokú SQL ismerettel rendelkezel
  • Rendszer és/vagy szerver üzemeltetéssel, adminisztrátori feladatkörrel kapcsolatos ismereted, tapasztalatod van

Előnyök

  • Üzemeltetési jellegű problémák megoldásával kapcsolatos tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság jellemez - ezt elvárjuk és lehetőséget is adunk rá, de ha segítséget kérsz, mindig kapsz támogatást
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • 3 műszakos munkarendben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk, ha csatlakozol hozzánk

  • Segítőkész, befogadó csapat vagyunk, mindenkinek örülünk, aki tanulni és bizonyítani akar.
  • Hiszünk abban, ha Te megmutatod mit tudsz, mire vagy képes, fejlődni akarsz, akkor mi lehetőséget adunk, hogy tanulj, bővítsd gyakorlati és elméleti tudásod.
  • Karrier lehetőséget - megszerezett tudásod hasznosíthatod ebben a munkakörben, vagy a későbbiekben akár üzemeltetői, rendszergazdai, rendszerszervezői munkakörben is.
  • Inspiráló vállalati kultúrát - stabil, nyereséges, nagy múltú cég vagyunk, figyelünk a kollégáink igényeire, támogatjuk az egészséges életmóddal kapcsolatos tevékenységeket.
Requirements:
Qualities:
Company details:

Budapest
Full time
1 year
Vocational school

Published on 2020-02-07