IT operation administrator

Feladatok / Tasks

  • Gyártási műveletirányítási (MOM) rendszerek globális informatikai infrastrukturális szolgáltatásainak bevezetése és működési támogatása
  • IT-infrastruktúra-összetevők szabványos telepítésének, konfigurálásának és adminisztrációjának biztosítása (MS Windows Servers, Red Hat Enterprise, Linux Servers.)
  • A MOM System IT infrastrukturális szolgáltatásainak megoldása, kezelése és dokumentálása a jegyrendszerrel
  • Helyi és/vagy globális szabványok meghatározásában való részvétel
  • Szoros együttműködés az IT és más részlegekkel a napi munkavégzés során, valamint a különböző projektek és/vagy auditok során

Requirements:
  • Felsőfokú IT végzettség
  • Legalább 2 év informatikai szolgáltatások támogatásában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Linux Server és Microsoft Windows Server Systems, CentOS, RHCA, RHCE, RHEL ismeretek
  • Azure IaaS, SaaS vagy más felhőalapú számítástechnikai szolgáltatás ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Proaktív személyiség

Jászfényszaru, 5126 Magyarország
Full time

Published on 09.08.2022